Szüreti Mulatság 2024

A régi időkben a szüret társas rendezvénynek számított, amelyre egy egész éven át készültek a családok. Akkoriban ez egy egész közösség együttes tevékenysége volt, amelyet végül a szüreti mulatság zárt le.

Hagyományaihoz híven a Szombathelyi Aréna Óvoda idén is megtartotta szüreti mulatságát!

A tavalyi évekhez hasonlóan, hívtuk és vártuk gyermekeink szüleit nyílt óvodai rendezvényünkre, hogy ők is bepillantást nyerjenek szeretett óvodánk mustkészítő, mulatozó, ünnepi forgatagába.

Gyermekeink több héten át lelkesen gyakorolták az új énekeket és tánclépéseket, hogy a mai nap alkalmával egy fergeteges műsort láthassanak hozzátartozóik.

Szívből köszönjük a szülőknek a rengeteg szőlőt, amit a gyermekek az elmúlt napokban szívesen szemezgettek le, majd dolgozóinkkal közösen préseltek le. Továbbá hálásan köszönjük a zsákbamacska, illetve mindenféle felajánlást, közösségért végzett munkát, amivel óvodánkat támogatták.

Köszönjük, hogy idén is együtt mulatozhattunk!