Szülői értekezletek

Kedves Szülők!

A tavalyi évekhez hasonlóan idén is tartunk „Szülők iskolája” csoportos szülői értekezleteket. A középső csoportos gyermekek szüleinek Németh Ágnes pszichológus fog előadást tartani a szokás-és szabályrendszerekről, míg a nagycsoportos és ismétlő nagycsoportos szülőknek Nagy Andrea fog előadást tartani az iskolaérettségről. Az előadások kb. 30 percesek lesznek.

Az alábbi táblázatban láthatók a szülői értekezletek időpontjai, témái. A szokott módon a csoportos szülői értekezletek után az „egyéni” szülői értekezletek következnek. Így kérünk mindenkit, hogy az előadás után, mindenki fáradjon a saját gyermeke csoportjába, ahol az óvodapedagógusok tájékoztatják Önöket a csoport életéről, a nevelési év legfőbb tudnivalóiról. Köszönjük!